Talli
Ponit
Toiminta

Etusivulle

Vieraskirja
Äänestä!

Ajankohtaista
M: kasvatteja 2 kpl

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 10.6.2007


Järjestäjä: Salmiakk
Vastuuhenkilö: terroristisieni

Pvm: 10.6.2007
Vip: 7.6.2007

Säännöt


- yhdeltä omistajalta 4 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran
- yksi hevonen saa kilpailla yhteensä kahdessa luokassa
- yhteen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- VRL-tunnus ja seura pakollisia
- tulokset arvotaan arvontakoneella
- hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen, mutta se ei saa rankingpisteitä ilman sitä
- en vastaa 'mukana'-kyselyihin, enkä ilmoita, jos kaikki hevoset eivät mahtuneet luokkaan tms.

Osallistuminen


Vain oikeassa muodossa ilmoittautuneet hyväksytään mukaan. Osallistuminen sähköpostiin jamahito@hotmail.com 7.6.2007 mennessä otsikolla Salmiakk - KRJ1 muodossa
luokka (rv) Ratsastaja (VRL-tunnus, seura) - hevosen nimi vh-00000<*br>
Poista tähdet.

Luokat:
Luokka 1. He B 50/50 TT
Luokka 2. He A 50/50 TT
Luokka 3. Va B 50/50 TT

Osallistujat


Luokka 1. He B
1. Nora (VRL-2066, EVR) - Arielle KAS VH-19054
2. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Wan's Wandella VH-08389
3. Aina (VRL-0389, FCR) - Vaapukan Annie
4. Aina (VRL-0389, FCR) - Amelia VOE
5. Tanja (VRL-2325, WWR) - Fiktion Ilopilleri VH-27125
6. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Zheweran´s Clerubine Feweryl VH-24701
7. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Rakkausruno VH-24316
8. Heini H. (VRL-0595, SR) - Enjoyer VH-19760
9. Tanja (VRL-2325, WWR) - Joyanna VH-26991
10. heidi. (VRL-1537, RR) - SR Nikolai VH-22611
11. Aina (VRL-0389, FCR) - Bellin Verneri
12. Kya (VRL-0742, KR) - Missway's Imarisha VH-26290
13. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Sabrina
14. Roses (VRL-5463, HsK) - Lovely Wynn
15. Miia B. (VRL-0091, DR) - Nousuveden Ensimmäinen Piupau
16. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tammimetsän Manteli
17. Shaikujin (VRL-0823, DGR) - Elfie Leaf VH-18783
18. Aina (VRL-0389, FCR) - Rhoscfflach Seren Meirian
19. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Itsnowsinhell VH-25985
20. terroristisieni (VRL-0184) - Pieni Paholainen VH-26339
21. Nora (VRL-2066, EVR) - Tähtisumun Veijari VH-07423
22. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Nokikylän Erik VH-24108
23. Nora (VRL-2066, EVR) - Vaapukan Temosa VH-20463
24. Roses (VRL-5463, HsK) - Sinivuokko fla VH-23523
25. heidi. (VRL-1537, RR) - Inetty PP VH-22057
26. Heini H. (VRL-0595, SR) - Igor B
27. Nora (VRL-2066, EVR) - Raadelman Joosua VH-21991
28. Heini H. (VRL-0595, SR) - Fitzwilliam
29. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Usvakuriiri VH-26852
30. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Taikakuun Ritari VH-00723
31. terroristisieni (VRL-0184) - Alyce SWE VH-26029
32. terroristisieni (VRL-0184) - Homer Simpson VH-26340
33. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Marjametsän Aatu VH-19210
34. Takku (VRL-2782, TuHaSe) - Bréneff VH-12994
35. Miia B. (VRL-0091, DR) - YAN Saraid
36. Kya (VRL-0742, KR) - Genims Micklee VH-24451
37. Tanja (VRL-2325, WWR) - Wadelman Tuulitukka VH-26994
38. Miia B. (VRL-0091, DR) - Meinwen Llinos
39. terroristisieni (VRL-0184) - Wilma SWE VH-26096
40. Miia B. (VRL-0091, DR) - Kuujärven Lumottu Prinsessa
41. Kya (VRL-0742, KR) - Danes v. Missway VH-25733
42. Takku (VRL-2782, TuHaSe) - T.H. Skardi VH-13023
43. heidi. (VRL-1537, RR) - Gary Guilfoyle VH-21741
44. Kya (VRL-0742, KR) - Tyford Brilliant VH-26178
45. Elina (VRL-4185, FSRa) - Puuterilumi MRD
46. Tanja (VRL-2325, WWR) - Music's Wicked VH-26993
47. Shaikujin (VRL-0823, DGR) - Second of Went VH-22165
48. Heini H. (VRL-0595, SR) - Harrington
49. Takku (VRL-2782, TuHaSe) - T.H. Bréneff's Boy VH-17979
50. Andiee (VRL-0424, DR) - Salmiakk Pansy

Luokka 2. He A
1. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tuikin Roihu VH-22897
2. terroristisieni (VRL-0184) - Pohjolan Piruetti VH-07893
3. Nora (VRL-2066, EVR) - Dinsmore Credne VH-00006
4. Elina (VRL-4185, FSRa) - Sitruunan Viherpippuri VH-21359
5. Tanja (VRL-2325, WWR) - Tähden-Jooso VH-22959
6. Elina (VRL-4185, FSRa) - Puuterilumi MRD
7. Shaikujin (VRL-0823, DGR) - Dunkel VH-18787
8. marya (VRL-6038, KR) - Brimstone's Leandra II VH-27022
9. Shaikujin (VRL-0823, DGR) - Storm Blade VH-18630
10. heidi. (VRL-1537, RR) - Bye Arpich VH-27738
11. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Vekseli VH-27743
12. Shaikujin (VRL-0823, DGR) - Thaloeus VH-18785
13. Heini H. (VRL-0595, SR) - Tu Morrow VH-19763
14. Heini H. (VRL-0595, SR) - Humun Aida VH-09203
15. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Ellenin Pippilotta VH-18125
16. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Moon Tunnontuska
17. heidi. (VRL-1537, RR) - Doran Huijaus VH-27757
18. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Rakkausruno VH-24316
19. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Nokikylän Murumiina VH-18245
20. Miia B. (VRL-0091, DR) - Horizon's Flashback
21. heidi. (VRL-1537, RR) - Gary Guilfoyle VH-21741
22. Kya (VRL-0742, KR) - Missway's Playtime VH-25767
23. Heini H. (VRL-0595, SR) - FNS Humbuugi VH-06170
24. Aina (VRL-0389, FCR) - Aavo VOE
25. Miia B. (VRL-0091, DR) - Ionin Iltasatu
26. Kya (VRL-0742, KR) - Tyford Birdie VH-26176
27. Nora (VRL-2066, EVR) - Raadelman Joosua VH-21991
28. Elina (VRL-4185, FSRa) - Marjametsän Ennenkaikkea VH-27716
29. marya (VRL-6038, KR) - Edessia v.d. Djoehem VH-27035
30. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Sabrina
31. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tammimetsän Manteli
32. marya (VRL-6038, KR) - Rhonda UJ VH-26738
33. Aina (VRL-0389, FCR) - FNS Peppilotta
34. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Hienohelma VH-18107
35. Miia B. (VRL-0091, DR) - SFM Adara Shaheen
36. Tanja (VRL-2325, WWR) - Fiktion Ilopilleri VH-27125
37. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Blondattu V.A. VH-18244
38. Tanja (VRL-2325, WWR) - FNS Hellurihei VH-06992
39. Miia B. (VRL-0091, DR) - Harriet Fay
40. Aina (VRL-0389, FCR) - Rautaneiti
41. Nora (VRL-2066, EVR) - Kultakutri OMG VH-19049
42. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Nokikylän Erik VH-24108
43. Shaikujin (VRL-0823, DGR) - Madman VH-18790
44. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Taikakuun Ritari VH-00723
45. Heini H. (VRL-0595, SR) - Riverton Eirian
46. Tanja (VRL-2325, WWR) - Wadelman Tuulitukka VH-26994
47. Kya (VRL-0742, KR) - Vappuneiti VH-25517
48. Takku (VRL-2782, TuHaSe) - Bréneff VH-12994
49. Aina (VRL-0389, FCR) - Whiten Gwendolen
50. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Anførselstege VDM VH-23466

Luokka 3. Va B
1. Aina (VRL-0389, FCR) - Lysan Kajoomus
2. Elina (VRL-4185, FSRa) - Marjametsän Ennenkaikkea VH-27716
3. Kiti K. (VRL-2170, KER) - TK Isor El Santos ox VH-19008
4. Kya (VRL-0742, KR) - Showtime VH-24167
5. marya (VRL-6038, KR) - Brimstone's Leandra II VH-27022
6. heidi. (VRL-1537, RR) - Doran Huijaus VH-27757
7. Náttdís (VRL-6122, BR) - BR Anjelier, VH-12546
8. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tuikin Roihu VH-22897
9. Tanja (VRL-2325, WWR) - Raymon COS VH-07017
10. Heini H. (VRL-0595, SR) - Fiasco
11. Heini H. (VRL-0595, SR) - Lunatar VH-05433
12. Tintti (VRL-2136, VirSu) - Rhonda UJ VH-26738
13. Miia B. (VRL-0091, DR) - VA Valheton
14. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Hera of Romulus
15. Kya (VRL-0742, KR) - Missway's Playtime VH-25767
16. Aina (VRL-0389, FCR) - Bellin Kasvotusten
17. Heini H. (VRL-0595, SR) - Emanuel VH-19761
18. Drina (VRL-0085, NER) - DFA Ståtlig VH-27241
19. terroristisieni (VRL-0184) - Alyce SWE VH-26029
20. terroristisieni (VRL-0184) - Aaron SWE VH-26045
21. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Lumituuli VOE VH-18101
22. Nora (VRL-2066, EVR) - Dinsmore Credne VH-00006
23. Miia B. (VRL-0091, DR) - AG Iden
24. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Talven Taikaa VH-12219
25. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Moon Tunnontuska
26. Petra M. (VRL-0253, KR) - Whiten Caius VH-15648
27. Tanja (VRL-2325, WWR) - Music's Wicked VH-26993
28. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Helmiina VOE VH-21740
29. Miia B. (VRL-0091, DR) - Laakson Amethyst
30. Sarina (VRL-0144, HPS-07) - GLB Vorbeigehen VH-22731
31. Tanja (VRL-2325, WWR) - Accord COS VH-23759
32. Heini H. (VRL-0595, SR) - Yellowhammer VH-19764
33. Aina (VRL-0389, FCR) - Hömypuron Sirpale
34. Tanja (VRL-2325, WWR) - Joyanna VH-26991
35. terroristisieni (VRL-0184) - Wilma SWE VH-26096
36. terroristisieni (VRL-0184) - Pieni Paholainen VH-26339
37. Kiti K. (VRL-2170, KER) - Cortoke's Proud Billy VH-19007
38. Nora (VRL-2066, EVR) - Kultakutri OMG VH-19049
39. marya (VRL-6038, KR) - Rhonda UJ VH-26738
40. marya (VRL-6038, KR) - Edessia v.d. Djoehem VH-27035
41. Kya (VRL-0742, KR) - Vaapukan Milka VH-24452
42. Elina (VRL-4185, FSRa) - Sitruunan Viherpippuri VH-21359
43. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Vekseli VH-27743
44. Aina (VRL-0389, FCR) - Humun Terhiina
45. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Tuikin Waltari VH-22054
46. Miia B. (VRL-0091, DR) - Mistycape's Leonardo
47. heidi. (VRL-1537, RR) - Bye Arpich VH-27738
48. Milka (VRL-5764, HPS-07) - Marmoriina VH-24223
49. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Mighty Frog
50. Jenna R (VRL-2508, EVR) - R' Angrod