Talli
Ponit
Toiminta

Etusivulle

Vieraskirja
Äänestä!

Ajankohtaista
M: kasvatteja 2 kpl

ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 10.6.2007


Järjestäjä: Salmiakk
Vastuuhenkilö: terroristisieni

Pvm: 10.6.2007
Vip: 7.6.2007

Säännöt


- yhdeltä omistajalta 3 hevosta/luokka
- yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran
- yksi hevonen saa kilpailla yhteensä kahdessa luokassa
- yhteen luokkaan otetaan 50 osallistujaa
- VRL-tunnus ja seura pakollisia
- tulokset arvotaan arvontakoneella
- hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen, mutta se ei saa rankingpisteitä ilman sitä

Osallistuminen


Vain oikeassa muodossa ilmoittautuneet hyväksytään mukaan. Osallistuminen sähköpostiin jamahito@hotmail.com 7.6.2007 mennessä otsikolla Salmiakk - ERJ2 muodossa
luokka (rv) Ratsastaja (VRL-tunnus, seura) - hevosen nimi vrl-00000<*br>
Poista tähdet.

Luokat:
Luokka 1. 50 cm 50/50 TT
Luokka 2. 60 cm 50/50 TT
Luokka 3. 70 cm 50/50 TT

Tulokset


Luokka 1. 50 cm
1. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Klaus vd. Fårvare
2. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - BT Emilacj ox VH-19860
3. Chinoz (VRL-5818, CRI) - Shyxious Chemical ox VH-24218
4. Miina M. (VRL-3206, SGA) - EC Escapade VH-27282
5. mira (VRL-2688, VirSu) - Fiona 188
6. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Celina R
7. Tiitu (VRL-0916, KaPoRa) - Kissankulman Oodi VH-21853
8. Lorian (VRL-5444, VeRa) - Black Night Prints vrl-24249
9. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Kaviopolun Lenaty VH-15605
10. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Gambler VH-15603
11. Mintzu (VRL-3565, RR) - Dallas of Wigwam VH-20527
12. Chinoz (VRL-5818, CRI) - Qatana ox VH-25032
13. Jonna V (VRL-3552, EVR) - Gwe Aimeric
14. Tiitu (VRL-0916, KaPoRa) - Casimir Dei VH-14166
15. setä-kemikaali (VRL-5840, KUU) - Lilybeth WS
16. Jonna V (VRL-3552, EVR) - Darmotic AT
17. Tanja (VRL-2325, WWR) - Volcanic COS VH-27000
18. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Bellin Halti VH-19962
19. Tanja (VRL-2325, WWR) - Nokikylän Kastelhemi VH-27745
20. karyu (VRL-1733, WWR) - Cadence Ial VH-24299
21. Hasté (VRL-4745, BRT) - Kulen Gosse HH
22. Sanna P. (VRL-1124, NK-riders) - Suometar VOE VH-19830
23. Lorian (VRL-5444, VeRa) - Kieppuva Komeetta vrl-24005
24. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Doran Helmi VH-19667
25. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Hiekan Rimakauhu VH-21055
26. Hawering (VRL-1671, FSRa) - NA Zephyr VH-25182
27. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Cameron SWE
28. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Fagels July VH-20194
29. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Telpërien Dei
30. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Jennie SWE
31. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Vaahtokarkin Rosvoroope VH-23659
32. Del (VRL-2233, FSRa) - Sumuharson Acapulco VH-15459
33. Evie (VRL-4408, HsK) - Hallapuron Usvatar VH-18795
34. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Rusinan Varvassukka
35. Welna (VRL-4338, WWR) - Novellin Nonetti
36. Evie (VRL-4408, HsK) - Rautakujan Aino VH-20430
37. Tiitu (VRL-0916, KaPoRa) - Feildale Sextonde VH-26553
38. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Haysli Niiskuneiti VH-17245
39. Tanja (VRL-2325, WWR) - Musiikin Sävel VH-27834
40. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Vix Milene VH-27713
41. Jonna V (VRL-3552, EVR) - Nery's Voyager
42. Jonna K. (VRL-0327, VMR) - Yennifer BIT
43. Chinoz (VRL-5818, CRI) - The Fashion Kalusha ox VH-23943
44. Evie (VRL-4408, HsK) - Kapteeni KL VH-17460
45. Heidi.(VRL-5004, VMR) - KLF Rokkipoju VH-25610
46. Miina M. (VRL-3206, SGA) - Croisoksen Ökyrikas VH-27122
47. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Rusinan Onnimanni VH-16143
48. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Oliver Do VH-27720
49. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Brianna W VH-27124
50. Miina M. (VRL-3206, SGA) - Jylhä Taami VH-25949

Luokka 2. 60 cm
1. Annika (VRL-0375, KHR) - Tessan Tuima
2. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Jennie SWE
3. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Celina R
4. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Klaus vd. Fårvare
5. karyu (VRL-1733, WWR) - Cadence Ial VH-24299
6. Miina M. (VRL-3206, SGA) - Croisoksen Ökyrikas VH-27122
7. Chinoz (VRL-5818, CRI) - Shyxious Chemical ox VH-24218
8. Evie (VRL-4408, HsK) - Hallapuron Usvatar VH-18795
9. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Rentukan William
10. möykky (VRL-6165, ROWDY) - Viuhkalan Vanni VH-26979
11. Anki (VRL-1721, dew) - Krysantium Encore
12. Chinoz (VRL-5818, CRI) - Qatana ox VH-25032
13. Heidi.(VRL-5004, VMR) - KLF Rokkipoju VH-25610
14. Chinoz (VRL-5818, CRI) - Shyxious ox VH-24016
15. Mintzu (VRL-3565, RR) - Dallas of Wigwam VH-20527
16. August (VRL-2752, WWR) - Jillian's Aloha VH-25840
17. Hasté (VRL-4745, BRT) - Haylien Emily
18. Hasté (VRL-4745, BRT) - Kulen Gosse HH
19. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Haysli Niiskuneiti VH-17245
20. möykky (VRL-6165, ROWDY) - Vikatikki VH-27260
21. Cora (VRL-0231, BRT) - Judas DL VH-17809
22. Evie (VRL-4408, HsK) - Rautakujan Aino VH-20430
23. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Kyyneleen Lapsi HM VH-20309
24. Anki (VRL-1721, dew) - Salelaleina VH-18960
25. Del (VRL-2233, FSRa) - Sumuharson Acapulco VH-15459
26. Jonna V (VRL-3552, EVR) - Nery's Voyager
27. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Kaisan Sarah VH-20827
28. Mira (VRL-0268, SR) - Aberthol
29. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Vaahtokarkin Rosvoroope VH-23659
30. Anki (VRL-1721, dew) - Silent's Superhero VH-19214
31. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Cameron SWE
32. Jonna V (VRL-3552, EVR) - Gwe Aimeric
33. Tosca (VRL-2708, VMR) - EC Tirskutin
34. Tiitu (VRL-0916, KaPoRa) - Feildale Sextonde VH-26553
35. Tanja (VRL-2325, WWR) - Wäinämöinen VH-22960
36. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Telpërien Dei
37. Tanja (VRL-2325, WWR) - Hippapeli KIR VH-27747
38. Miina M. (VRL-3206, SGA) - EC Escapade VH-27282
39. Jemmo (VRL-1203, HeRi) - Iltanuotion Tikkupulla VH-23763
40. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Doran Helmi VH-19667
41. Del (VRL-2233, FSRa) - Upcomin'
42. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Fagels July VH-20194
43. Miina M. (VRL-3206, SGA) - Jylhä Taami VH-25949
44. Annika (VRL-0375, KHR) - Ruiskaveri
45. Hawering (VRL-1671, FSRa) - NA Zephyr VH-25182
46. Tanja (VRL-2325, WWR) - Volcanic COS VH-27000
47. Evie (VRL-4408, HsK) - Kapteeni KL VH-17460
48. nabila (VRL-0611, SR) - Josephine VH-18387
49. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Hiekan Meteor VH-20963
50. Jonna V (VRL-3552, EVR) - Darmotic AT

Luokka 3. 70 cm
1. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - PUH Perfect Reflection VH-24206
2. Kaisu (VRL-5052, CeRi) - Nelda's Cubido VH-21709
3. Mintzu (VRL-3565, RR) - Devastation Flesh
4. Tanja (VRL-2325, WWR) - Chaos COS VH-26998
5. Tanja (VRL-2325, WWR) - Rock MSC VH-24178
6. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Kaisan Sarah VH-20827
7. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Adrian SWE VH-19296
8. Chinoz (VRL-5818, CRI) - Breakway's Starchaser ox VH-23902
9. Satsuma (VRL-3837, RaSa) - Pepitan Tyttö
10. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Vaahtokarkin Rosvoroope VH-23659
11. Hasté (VRL-4745, BRT) - Haylien Emily
12. Del (VRL-2233, FSRa) - Upcomin'
13. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Hiekan Mixmira ox VH-21052
14. Anki (VRL-1721, dew) - Ruffian VH-19212
15. möykky (VRL-6165, ROWDY) - Viuhkalan Vanni VH-26979
16. Annika (VRL-0375, KHR) - Tessan Tuima
17. möykky (VRL-6165, ROWDY) - Vikatikki VH-27260
18. Jemmo (VRL-1203, HeRi) - Iltanuotion Tikkupulla VH-23763
19. August (VRL-2752, WWR) - Jillian's Aloha VH-25840
20. Cora (VRL-0231, BRT) - Judas DL VH-17809
21. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Capricorn NP VH-22765
22. Tanja (VRL-2325, WWR) - Laurena COS VH-26999
23. IIPPi (VRL-2180, BRT) - ADE Tanssia Sateessa
24. Satsuma (VRL-3837, RaSa) - PikkuMyy
25. Mintzu (VRL-3565, RR) - Aimus EST
26. Yew (VRL-1545, AJC) - Felbaw Comic VH-24386
27. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Monologue
28. nabila (VRL-0611, SR) - Josephine VH-18387
29. Anki (VRL-1721, dew) - Cavaljer VH-19252
30. Evie (VRL-4408, HsK) - Lizin Haukankatse VH-14867
31. Kata (VRL-6027, WWR) - True Myfandora VH-04225
32. Leijuli (VRL-6079, KiR) - Bellagio von Ravs VH-24629
33. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Flash's Lorraine VH-23546
34. Annika L (VRL-0480, WWR) - Sunsetin Keplotteliainen VH-18587
35. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Kyyneleen Lapsi HM VH-20309
36. Mintzu (VRL-3565, RR) - Tore Mote
37. safir. (VRL-0547, ROWDY) - Emil Ö VH-27792
38. Anki (VRL-1721, dew) - Fråving Opel
39. Chinoz (VRL-5818, CRI) - Shyxious ox VH-24016
40. Annika (VRL-0375, KHR) - Ruiskaveri
41. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaapukan Eemeli VH-20262
42. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Alwyn's Aisha VH-20637
43. Mira (VRL-0268, SR) - Aberthol
44. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaapukan Leon VH-21827
45. Yew (VRL-1545, AJC) - Ciel ?toile VH-24385
46. Chinoz (VRL-5818, CRI) - The Fashion Kalusha ox VH-23943
47. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Rusinan Hedelmänapero
48. Jenni (VRL-1988, HidRa) - Hiekan Meteor VH-20963
49. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Rentukan William
50. Tosi-piirto (VRL-1531, FSRa) - Ron-Don DL